fbpx
   

У Житомирі відбудеться ІІ турнір пам’яті Дмитра Рудя  Запланувати Прелоадер

Рішення щодо проведення ІІ відкритого міського турніру з футболу серед команд СДЮСШОР, ДЮСШ пам’яті Дмитра Рудя, який загинув в зоні АТО/ООС, прийняли сьогодні, 13 серпня, члени виконавчого комітету міської ради.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук повідомила, що управлінням спільно з СДЮСШОР з футболу «Полісся» міської ради та Житомирською обласною асоціацією футболу планується проведення турніру протягом трьох днів – з 22 по 24 серпня. У футбольних змаганнях візьмуть участь 8 команд з таких міст України, як: Харків, Донецьк, Львів, Рівне, Чернівці, Вінниця, Житомир, а також команда з міста Мінськ (Республіка Білорусь).

Програма змагань:

22 серпня 2020 року –11.00 – урочисте відкриття змагань;

12.00 – початок ігор.

23 серпня 2020 року – 9.00 – ігри у підгрупах.

24 серпня 2020 року – 10.00 – напівфінальні ігри;

17.00 – гра за ІІІ місце;

18.30 – фінал;

20.00 – церемонія нагородження переможців змагань та кращих гравців турніру.

Члени виконавчого комітету міської ради доручили Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» міської ради забезпечити організацію та проведення турніру з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Пам’ятаємо: Дмитро Сергійович Рудь народився 23 січня 1998 року у місті Житомирі. Дмитро ріс сиротою, з трьох років його виховували бабуся Людмила Володимирівна з дідусем Дмитром Олексійовичем.  Навчався Дмитро в Житомирській загальноосвітній школі №20. Стрункий, красивий, фізично розвинений юнак любив спорт, особливо футбол. Після закінчення школи Дмитро вступив до Житомирського автомобільного коледжу Національного транспортного університету. Був одним із найкращих студентів, але після другого курсу добровільно пішов до армії на захист рідної України. У 2016 році був направлений на два місяці у військовий учбовий  центр  «Десна», після нього потрапив до 503-го Окремого батальйону морської піхоти десантно-штурмової роти, де і проходив військову службу за контрактом. Дуже любив службу, слово «побратим» було для нього святим. У Дмитра була можливість навчатися у Львівський військовій академії, але він відмовився, бо поспішав на передову, до побратимів, бо як він вважав,  саме там він потрібен. А там було справжнє пекло. …Горіло поле, підпалене сепаратистами, але хлопець не злякався, а першим кинувся його гасити, рятуючи бійців. Вогнем обпечені руки, ноги, все тіло, та він відмовився від госпіталізації, щоб бути поруч з друзями до кінця. Ще  рани не встигли загоїтися на ньому, коли 16 травня 2018 року під н.п. Водяне  Донецької області під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув морпіх Рудь Дмитро. Перестало битися велике любляче  серце справжнього Чоловіка, захисника так любимої ним України.

За виявлений героїзм Дмитра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Де і коли

Де:Житомир, Спартак арена
Коли:22 серпня 11:00