fbpx
   

Понад 80 тисяч рослин планують висадити на клумбах Житомира

Cуспільство | 13:19, 12.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Понад 80 тисяч рослин планують висадити на клумбах Житомира працівники комунального підприємства “Зеленбуд”. Це переважно однорічні рослини, які вирощують у теплицях. На закупівлю насіння та вирощування квітів витратили 4 мільйони гривень з державного бюджету.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла екологиня комунального підприємства “Зеленбуд” Олена Бондарчук. За її словами, більше 80 тисяч рослин росте зараз у теплицях КП “Зеленбуд” у спеціальних ящиках при температурі 27 градусів тепла.

“Ми використовуємо для озеленення бегонію, петунію, чорнобривці різних кольорів, алісум, колеус, – каже Олена Бондарчук. – Це рослини, які ми використовуємо з року в рік, які гарно себе зарекомендували. Висадка рослин у нас планується на середину травня. Більшість рослин достатньо великі, тому незабаром ми будемо їх пікірувати і висаджувати кожну окремо”.

Олена Бондарчук зазначила, що на озеленення міста виділили близько 4 мільйонів гривень:

“В цю суму входить закупівля посадкового матеріалу, насіння, вирощування рослин, їх висадка, а потім догляд у місті”.

Тетяна Ковальчук працює на підприємстві “Зеленбуд” майже 40 років. Жінка каже, що завжди сіяли у теплицях схожий асортимент квітів, але за останні кілька років змінилися умови їх вирощування:

“Раніше вирощували без пікірування, без стаканчиків, без горщиків. І це була така просіяна розсада, її одразу забирали і в місті садили. А зараз спочатку в стаканчики і горщики висаджуємо, а потім лише по місту”.