fbpx
   

Поліція Житомирщини фіксує наслідки ворожих обстрілів у населених пунктах

Війна | 10:36, 24.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У період з 07:00 23 березня по 07:00 24 березня по території Житомирської області цивільною обороною було оголошено 7 повітряних тривог. Поліцейські зафіксували наслідки ворожих обстрілів у північних районах області.

За добу 23 березня надійшло до 900 звернень громадян. На місця подій виїздили групи реагування територіальних підрозділів та надавали необхідну допомогу місцевим жителям. За цей час правоохоронці перевірили майже 100 підозрілих осіб.

Упродовж доби поліцейські документували обставини та наслідки ворожих обстрілів в Овруцькій, Малинській та Новоград-Волинській територіальних громадах. Уранці 24 березня стало відомо про нові обстріли на півночі нашої області.

Правоохоронці продовжують працювати у посиленому варіанті, підтримуючи правопорядок у громадах області, припиняють правопорушення та встановлюють причетних до них осіб, залучаються до охорони важливих інфраструктурних об’єктів і несуть службу на блокпостах.

Поліцейські закликають жителів області зберігати спокій, користуватися інформацією з надійних джерел, дотримуватися необхідних обмежень воєнного стану та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Працюємо разом задля перемоги!

Головне управління Національної поліції в Житомирській області