fbpx
   

Поліція відреагувала на відео про переїзд автівкою собаки у Житомирі

Cуспільство | 10:43, 17.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Поліція спростувала інформацію, що шириться соцмережами, і запевнила, що чоловік, який переїхав собаку, жодного відношення до правоохоронних органів не має.

Про це повідомляє поліція Житомирської області у Фейсбуці.

“Шановні друзі, у мережі кілька днів тому з’явилось відео, як у районі Польової у Житомирі водій наїздить на собаку, який лежить на дорозі. Потому тварина вискакує з-під колес і втікає.

Довкола цієї події з’явилось багато пліток і спроб передьорнути ситуацію, тому даємо ДОСТОВІРНУ інформацію:

1. Водій автівки встановлений та опитаний. Це житомирянин, який проживає у цьому ж мікрорайоні, 1971 року народження. ЖОДНОГО СТОСУНКУ до поліції він НЕ МАЄ. Кваліфікація його дій – ст. 124 КУпАП. За його словами, він не помітив собаку, яка лежала, і, тим більше. не мав умислу її травмувати. Навпаки зупинився, аби подивитись, що трапилось, а коли собака побігла, то вирішив, що з нею все гаразд. Наступного дня теж приїхав до ветеренарної клініки, аби пересвідчитись, що все так і є. Оплатив огляд та надання необхідної допомоги собаці.

2. У клініці дійсно між чоловіком та пасажиркою його авто і волонтеркою виник конфлікт. Чомусь дорослі дюди, які, на відміну від тварин, уміють говорити, не змогли цивілізовано домовитись і спокійно вирішити питання. На місце викликали наряд поліції і правоохоронці втихомирювали сторони та прийняли їх заяви”, – йдеться у повідомленні.