fbpx

Поліцейські Житомирщини допомогли встановити місце перебування 4 неповнолітніх дівчат

Безпека | 09:32, 7.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж 5 червня поліцейські розшукали у Києві 14-річну житомирянку, в обласному центрі – її однолітку, у Коростишівському районі – 15-річну школярку. На ранок 6 червня з’ясовано місцезнаходження 12-річної дівчинки з Ємільчинського району. 

Майже дві доби житомирські правоохоронці розшукували 14-річну жительку обласного центру, яка рано-вранці 4 червня втекла з дому, прихопивши із собою певну суму грошей. Уже знаючи потяг дівчини до мандрівок, правоохоронці розіслали орієнтування з прикметами зниклої колегам з усіх областей України.

– Відомості про дівчини ми отримували з кількох регіонів. Урешті 5 червня з’ясували, що вона знаходиться у столиці. Відтак за допомогою київських колег її було розшукано і увечері того ж дня ми передали її батькам. За цей час юна мандрівниця, окрім столиці, устигла побувати на Сумщині і Полтавщині, – розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

О півдні 5 червня до поліції Коростишівського району звернулась жителька одного із сіл із повідомленням про зникнення її 15-річної онуки. Бабуся розповіла, що дівчина пішла гуляти ще напередодні увечері і до цього часу про неї нічого відомо не було. Правоохоронці розшукали школярку у подруги, де вона й перебувала увесь цей час.

Тим часом у Житомирі поліцейські розшукували ще одну 14-річну юначку, яка втекла з дому після конфлікту з матір’ю. За кілька годин місцезнаходження дівчини було встановлено. Вона гуляла міськими вулицями.

Пізно увечері до Ємільчинського відділу поліції звернулась жителька одного із сіл із повідомленням про те, що додому з прогулянки не повернулась її 12-річна донька.  Уже на ранок правоохоронці з’ясували, що дитина залишилась ночувати у своєї бабусі, не попередивши про це матір.

Нині зі всіма розшуканими дівчатами та дорослими членами їх родин триває профілактична робота інспекторів ювенальної превенції.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області