У 2018 році в дороги Житомирщини «закатають» близько 1,5 млрд грн — Ігор Гундич

Політика та економіка
11
У 2018 році в дороги Житомирщини «закатають» близько 1,5 млрд грн - Ігор Гундич

У 2018 році на капітальний і поточний ремонт доріг Житомирської області сумарно буде спрямовано близько 1,5 мільярди гривень.

Про це на прес-конференції за підсумками 2017 року 26 лютого розповів голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Коли виїжджаєш із Житомира, особливо в районі Станишівки, приємно їхати, а коли починаєш їхати далі, розумієш, що дійсно з дорогами не все так добре. Однак скажу відверто: таких коштів, які сьогодні виділяються на дороги, не виділилися за останні 10 або й більше років. Ви всі знаєте, що 2017-20 роки оголошені Президентом як роки доріг(…). Коли створили Дорожній фонд, нам дають на область тільки на місцеві дороги 615 млн грн, на державні — 630, плюс на ремонт дороги Чернівці-Житомир на території нашої області 370 мільйонів гривень. Плюс кошти «митного експерименту». Зрозуміло, коли йде такий фінансовий ресурс, за цей рік ми маємо побачити, як відчутно будуть змінюватися наші дороги, тому що, я в загальному прораховував, в цьому році близько півтора мільярда гривень буде залучено для капітального і поточного ремонту доріг області. Це немалий ресурс, і інколи в мене є побоювання, хто це може зробити в плані виконання підряду. Наша головна задача, і моя як керівника області, – зробити так, щоб ці кошти були максимально використані за призначенням, і кількість відремонтованих доріг була набагато більша», — сказав Ігор Гундич.

 

Джерело: Житомир.info