Дорожня розмітка на Житомирщині коштуватиме на 1,4 млн грн менше, ніж очікувалось

Політика та економіка
3955
Дорожня розмітка на Житомирщині коштуватиме на 1,4 млн грн менше, ніж очікувалось

Дорожня розмітка протяжністю 407 км може обійтися Службі автодоріг у Житомирській області у 2,2 млн грн – на 1,4 млн грн дешевше від очікуваної вартості.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на сайт електронних закупівель ProZorro, на якому вчора, 10 серпня, були опубліковані результати тендеру.

Аукціон відбувся 24 липня 2017 року, у торгах взяли участь чотири товариства і одне приватне підприємство – улюбленець САД із Київської області «Автомагістраль», з яким днями підписали два договори на загальну суму 192 мільйони гривень. Пропозиції двох учасників – компаній «Роад-лайн» та «Експодор» з Києва були відхилені як такі, що не відповідають умовам тендерної документації.

У вівторок, 8 серпня, за результатами оцінки пропозицій переможцем закупівель визнали ТОВ «Хімія Парк» з Рівненського району, пропозиція якого — 2 мільйони 282 тисячі гривень – виявилася найвигіднішою. Очікувана вартість закупівлі становила 3,6 млн грн. Варто зазначити, що остаточна пропозиція «Автомагістралі» на 482 тисячі гривень перевищує пропозицію переможця.

Договір з ТОВ «Хімія Парк» має бути підписаний з 21 по 29 серпня 2017 року, — зазначається в протоколі засідання тендерного комітету. ТОВ «Хімія Парк» зареєстроване у селищі міського типу Клевань Рівненського району Рівненської області, директор товариства — Букляревич Едуард Вацлавович. В каталогах підприємств зазначається, що видом діяльності вказаного ТОВ є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Також фірма запевнила тендерний комітет, що не планує залучати субпідрядників при наданні послуг за предметом закупівлі.