fbpx
   

Побиття безхатька у житомирському магазині – торгівельна мережа засуджує дії працівників охоронної фірми

Події | 16:34, 1.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво мережі магазинів “Eva”, де напередодні у Житомирі співробітники охоронної фірми побили та вигнали на вулицю чоловіка, не має стосунку до побиття та засуджує дії охоронців, – повідомляє “Замкова гора”.

У повідомленні йдеться, що 30 січня до магазину зайшов чоловік, який поводив себе неадекватно, користувався товарами магазину, розбризкував дезодоранти та намагався викрасти товар.

“Щоб запобігти безладу та крадіжці в магазині, продавчиня зробила громадянину зауваження, а коли це не зупинило його, то відповідно до інструкції викликала охоронну фірму, передавши потенційного зловмисника у руки охоронців. При цьому звертаємо увагу на те, що персонал магазину EVA не провокував і не чинив жодних протиправних дій, які могли б призвести до конфлікту між охоронцями і громадянином.

Також варто зазначити, що охоронці, які брали участь у конфлікті з громадянином, не є охоронцями EVA і не є співробітниками компанії «РУШ». Вони є працівниками охоронної фірми «Венбест», яка надавала послуги з охорони магазинів мережі. Керівництво компанії «РУШ» (Лінія магазинів EVA) рішуче засуджує протиправні та насильницькі дії співробітників охоронної фірми «Венбест» по відношенню до відвідувача магазину та розглядає питання щодо розірвання договору з цією охоронною фірмою”, – йдеться у офіціній заяві компанії.

В той же час, у житомирській філії охоронної компанії “Venbest”, співробітники якої і застосували силу до чоловіка, повідомили, що охорону саме на цього чоловіка викликали кілька разів. За словами директора регіональної філії Ігора Панасюка, того вечора через неадекватні дії чоловіка охорону викликали 8 разів. Нині, за результатами службового розслідування, співробітників, які били чоловіка, звільнено.

Нагадаємо, 30 січня у Житомирі співробітники охоронної фірми побили безхатька, який зайшов до магазину.