fbpx
   

Під час обстрілу загинув стрілець-снайпер з Житомирщини

Війна | 17:17, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Бердичівська районна військова адміністрація повідомляє, що під час ведення бойових дій героїчно загинув уродженець міста Бердичева – солдат Цівінський Олександр Віталійович, 1986 року народження.

Проходив військову службу як стрілець-снайпер 3 взводу 2 роти 3 батальйону спеціального призначення військової частини А4044. Загинув 22 травня 2022 року знаходячись на бойовій позиції поблизу н.п. Клинове Бахмутського району Донецької області. В результаті ворожого танкового обстрілу отримав осколкові поранення голови, несумісні з життям.

“Бердичівська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття усій бердичівській громаді з приводу гіркої втрати. На жаль, це далеко не перший військовослужбовець, який віддав життя за своє рідне місто, за свою неньку Україну. Мужність та героїзм сучасних козаків, борців за волю та незалежність, запам’ятають такими, якими вони були: сміливими, чесними, справедливими та незламними. Вічна пам’ять бердичівському герою, подвиг якого назавжди запам’ятається жителям міста Бердичева та буде вписаний золотими літерами в історію рідного краю”, – йдеться у повідомленні.