fbpx
   

Перевірка виявила завищення тарифу на опалення в Житомирі

ЖКГ | 13:17, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі комунальне підприємство з порушеннями формувало тариф на централізоване опалення. Таким чином, споживачам зайво нарахували 2,8 мільйонів гривень за спожите тепло.

Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області провели перевірку в комунальному підприємстві, що надає послуги з централізованого опалення мешканцям міста Житомира.

У ході перевірки було встановлено, що підприємством застосовувались тарифи на комунальні послуги з порушенням вимог п.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово – комунальні послуги» № 2189-VIІІ та Порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги».

Зокрема, встановлено, що за період з жовтня по грудень 2020р. при нарахуванні плати за послугу з централізованого опалення споживачам завищено тариф за 1 Гкал на 24,41грн.

За результатами проведення планової перевірки фахівцями сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Житомирській області складено акт, на підставі якого винесено припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, яким зобов’язано комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату шляхом здійснення перерахунків.

Наразі комунальне підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги, даний перерахунок відображено у квитанціях – повідомленнях споживачів за лютий 2021 року.