fbpx
   

Перебоїв із виробництвом хліба у Житомирі та області не буде

Cуспільство | 18:15, 28.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині не буде перебоїв із виробництва хліба – його випікатимуть відповідно до укладених договорів. Але можуть обмежити доставку у невеликі торговельні точки.

Про це Суспільному розповів заступник керівника “Житомирського хлібозаводу” Олександр Вербицький.

За його словами, попит на їхню продукцію упродовж останніх кількох діб зріс.

“На підприємстві достатньо сировини, щоб забезпечити увесь попит. Житомирський хлібозавод працює цілодобово. Щодоби хліб розвозять в усі громади області. На рейси виїжджає 80 машин”, – каже Олександр Вербицький.

Про те, що перебоїв з постачанням хліба не буде і в Малинській громаді, Суспільному 28 лютого розповіла керівниця відділу економічного розвитку та інвестицій Малинської міської ради Наталя Терещенко.

Чиновниця говорить, що вони мають домовленості із виробниками про додаткові поставки хліба та хлібобулочних виробів, а також вирішується питання щодо відновлення роботи місцевої хлібопекарні.

Разом з тим, попит хліба не відповідає пропозиції, тож, до окремих маленьких крамниць деяких населених пунктів його не довозять.

“Раніше хлібобулочні вироби привозили із Києва, а останні кілька днів через воєнні дії доставка звідти припинилася. Крім того, з’явився ажіотаж. Від сьогодні цю продукцію доставлятимуть житомирські виробники”, – каже Наталія Терещенко.

Також, з її слів, у віддалені села, домівки, де проживають самотні люди, хліб доставлять старости та соціальні працівники.