fbpx
   

ОСББ Житомира долучилися до щорічної весняної толоки

Події | 13:45, 24.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч попри непросту ситуацію у місті та країні, ОСББ міста Житомира активно долучилися до загальноміської толоки #ЧистийДень, яка триватиме впродовж 24-26 березня 2022 року. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

ОСББ міста організували мешканців для прибирання прибудинкових територій, парків та скверів біля будинків.

«З кожним роком мешканці ОСББ все активніше беруть участь у загальноміській весняній толоці, прибирають прибудинкові території, висаджують дерева, квіти, кущі, фарбують дитячі майданчики тощо. Такі заходи дозволяють не тільки зробити місто чистим, а й прищепити громадянам повагу до рідного міста, культуру поведінки на вулицях», – повідомляє начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.

У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники толоки терміново переходять в найблищі укриття.

«Також, видно чудову та злагоджену роботу мешканців. Ми дуже завдячуємо всім головам ОСББ, небайдужим мешканцям міста, що проводять весняну толоку #ЧистийДень та роблять наше місто чистішим. Після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола у дворах, скверах та парках, але і в свідомості кожного учасника цього процесу. Такими кроками та діями ми змінюємо наше місто на краще», – зауважив Артем Ражев – начальник управління муніципального розвитку.

Довідково: станом на березень 2022р. у місті Житомирі ОСББ функціонують у 481 багатоквартирному житловому будинку.