fbpx
   

Олександр Зінченко потренувався з 10-річним біженцем з України на базі “Манчестер Сіті”

Спорт | 09:22, 10.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

На наступний день після перемоги та асисту український футболіст взяв участь у благодійній акції, – пише Суспільне.

Український півзахисник Олександр Зінченко взяв участь у благодійній акції після поєдинку чемпіонату Англії проти “Ньюкасла”. Зінченко потренувався з 10-річним українським біженцем, який залишив країну через вторгнення Росії.

Зінченко у неділю, 8 травня, зіграв повний матч за “Ман Сіті” проти “Ньюкасла”. У ньому він віддав результативну передачу в епізоді з четвертим голом, яка стала для нього п’ятою у сезоні.

На наступний день після поєдинку Зінченко потренувався на клубній базі з 10-річним хлопчиком Андрієм. Він виїхав з України через війну, яку розпочала Росія.

“Це Андрій. Йому 10 років. Сьогодні він знаходиться вже у безпеці. Як і більшість українців, він був змушений разом з родиною залишити свою домівку через війну. Ще 75 днів тому цей хлопчик мріяв стати футболістом і безтурботно тренувався зі своєю командою. Сьогодні ж він мріє лише про одне – мир у нашій країні. Про спокій. Про нормальне життя у себе вдома”.

“Мені дуже боляче від того, що через війну, розв’язану Росією, таких дітей, як Андрій, сьогодні в Україні дуже багато. Позбавлених дитинства, а ще гірше – життя. Я вірю, що скоро настане день нашої, української, перемоги. І всі дітки зможуть знову проживати своє безтурботне дитинство, сповнене дитячих мрій та позитивних емоцій, які сьогодні на кілька хвилин зміг відчути Андрій на тренуванні “Манчестер Сіті”, – написав у дописі Зінченко.

Зінченко не перший український футболіст, що взяв участь у благодійній акції на підтримку біженців з України. У квітні захисник “Евертона” Віталій Миколенко зустрів в Англії сім’ю біженців з України та подарував клубну футболку з автографом.