fbpx
   

Обстріли населених пунктів на Житомирщині – пошкоджені будинки та електромережі

Війна | 19:53, 5.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж дня тривали повітряні тривоги з незначними часовими проміжками на території Житомирщини.

Увечері стало відомо, що у результаті ворожих обстрілів пошкоджено близько двох десятків будинків місцевих мешканців у м. Черняхові: вибиті вікна, зірвано дахи, поламано забори та господарські будівлі. Наразі тривають роботи із відновлення електропостачання, оскільки мережа теж була обірвана.

На місці події працюють поліцейські групи реагування Черняхівського відділення. Вони допомагають місцевим оговтуватися від обстрілу, а також документують наслідки воєнних злочинів ворога.

У смт Хорошеві, на щастя, падіння об’єкту прийшлося на поле і ніхто з людей не постраждав. Не зазнали пошкоджень і будівлі.

У с. Новопіллі Житомирського району загорівся будинок. Власників на місці не було, тож людських жертв у цьому випадку вдалося уникнути. Попередньо, пожежа сталася через влучення у будівлю з повітря.

Поліцейські продовжують працювати у посиленому варіанті, забезпечуючи реагування на усі повідомлення людей, у тому числі щодо обстрілів, появи чужинців у населених пунктах чи подачі сигнальних знаків незнайомцями. Також посилені патрулі працюють для попередження будь-яких проявів крадіжок з осель, тимчасово залишених жителями області через небезпеку воєнних дій.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області