fbpx
   

Обох поліцейських, затриманих на хабарі, відсторонили від посад

Суд | 08:24, 12.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирською обласною прокуратурою забезпечено розгляд клопотань щодо відсторонення від займаних посад оперуповноваженого та слідчого одного з райвідділів поліції Житомирщини, підозрюваних в одержанні неправомірної вигоди.

Богунським районним судом міста Житомира підтримано вимоги клопотання та винесено ухвали про відстороненя обох правоохонців від посад на час досудового розслідування кримінального провадження.

Як уже повідомлялося, слідчий та оперативний працівник одного з райвідділів поліції вимагали та отримали неправомірну вигоду на суму 2000 доларів США від місцевої жительки за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Під час отримання другої частини обумовленої суми, 04.06.2021, були викриті та затримані правоохоронцями.

Обом їм інкримінують скоєння злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Підозрюваним судом застосовано тримання під вартою. Наразі ними внесено грошову заставу відповідно, на суму 113,5 та 102 тис. грн.

Досудове розслідування проводить Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому.