fbpx
   

Новий парк може з’явитися у мальовничій місцині Житомира

Cуспільство | 10:28, 12.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Соколова гора – для містян. Мальовничий схил над берегом Кам’янки має свою історію. Долею рекреаційної зони опікується ГО «Соколова гора». Люди турбуються, щоб зона, яка залишилася ще вільною від забудови, була збережена для житомирян.

Про це інформує Житомирська міська рада.

Приводи для хвилювання дійсно є, погоджується головна архітекторка Ольга Бронштейн. Кам’янська сільська рада незаконно дозволила приватизувати тут земельні ділянки, які належать місту.

Аби територія була захищеною від забудови, треба встановити межі рекреаційного призначення.

«Наразі ми маємо визначити межі для рекреаційного призначення. Відповідний проєкт рішення внесемо на розгляд сесії міської ради, адже депутати мають надати дозвіл. Після цього територія буде захищена від забудови…», – пояснює Ольга Бронштейн. – Потому замовляється проєкт землеустрою, який має бути затверджений на сесії міської ради».

Олена Герус живе поблизу у приватному будинку. Жінка разом з двома дітьми гуляє біля річки, розповідає, що багато людей проводять час тут поблизу двох озер.

«Гарно тут, чисте повітря…. Дуже хочеться, щоб був парк. Для мешканців Богунії та вулиці Максютова (ред. – Вільський Шлях) було б дуже зручно», – говорить пані Олена.

Головна архітекторка каже: на території є всі природні передумови для того, щоб створити спеціалізований парк, який стане повноцінним місцем для зручного відпочинку людей.