fbpx
   

«Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало кисневий газифікатор

Медицина | 12:22, 6.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи із березня 2021р. у КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» почалися проблеми з кисневими забезпеченням, оскільки місця були заповнені хворими, які потребували кисневої підтримки.

Про це повідомляє Новоград-Волинська міська рада.

До цього пацієнтів забезпечували киснем через балони та кисневий генератор, який знаходиться біля інфекційного корпусу. Але в зв’язку з тим, що різко збільшилась кількість хворих, виникла потреба в збільшенні кисневого забезпечення та постала гостра проблема з кисневою нестачею.

За останній період споживання балонів за добу складає 120-130 одиниць, до того ж станція виробляє також 25-30 балонів, тобто на добу їх кількість складає близько 150.

Новий кисневий газифікатор компанії «Кріогенсервіс» заправляється рідким киснем в об’ємі 5 тон, який забезпечує 6-7 днів безперебійного постачання кисню до пацієнтів. В бочку заливається рідкий кисень , який буде постачатись до хворих, які знаходяться в лікувальному корпусі.

На місці, де зараз розміщено кисневий газифікатор знаходився гараж, який було знесено та створено локацію, а саме побудовано фундамент для розміщення кисневої установки.

З міського бюджету на придбання кисневого газифікатору було виділено 2 млн грн.

Згідно проекту в подальшому заплановано здійснити огородження станції та її накриття.

Нагадаємо, в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» станом на 05.04.2021р. знаходиться 131 – хворий в т.ч. 1 дитина. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запаленням легень – 6 хворих. У важкому стані – 48 хворих, в т.ч. 3 на апараті ШВЛ. На кисневій підтримці – 45 пацієнтів. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 131 пацієнт, загальний стан хворих від середнього до вкрай важкого ступеня.