fbpx
   

Нацполіція Житомирщини змінила тактику пошуків підозрюваного з Іршанська

Кримінал | 16:38, 23.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

23 червня в головному управлінні Нацполіції в Житомирській області розповіли про подробиці розслідування сутички в Іршанську, в результаті чого постраждали 9 людей, один з яких помер. Очільник поліції області Юрій Олійник повідомив, що правоохоронці змінили тактику пошуків.

Про це повідомляє Суспільне.

За словами Юрія Олійника, 40-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві та травмуванні відпочивальників кафе в Іршанську, станом на 23 червня ще не затримали. Працівники поліції опрацьовують нові версії у справі розшуку підозрюваного.

“Підозрюваного не затримали, але виходячи з вчорашньої пресконференції, в нас уже є додаткові результати роботи, за якими ми встановили шляхи відходу підозрюваного. Ми встановили, з ким він перебував в автомобілі, хто його вивозив. Встановили також, що з собою підозрюваний взяв пляшку горілки і вийшов з автомобіля в напрямку озер. Ми змінили тактику роботи, тому я думаю, що результат в нас буде”, – каже Юрій Олійник.

Нагадаємо, що 21 червня після півночі конфлікт між відпочивальниками в одному з іршанських кафе закінчився сутичкою, у результаті якої 9 людей отримали ножові поранення, а один з потерпілих помер.