fbpx
   

На Звягельщині побудують сонячну електростанцію за 5 мільйонів доларів

 Поділитися

Поділитися в

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко разом з Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним зустрілися з інвесторами – представниками міжнародної компанії MNG Group, штаб-квартира якої базується в Анкарі, – повідомляє Житомирська облрада.

За тиждень турецькі спеціалісти розпочинають будівництво сонячної електростанції в Брониківській ТГ Новоград-Волинського району вартістю 5 мільйонів доларів.

Як розповів Володимир Федоренко, зустріч була присвячена тому, як вчасно та успішно побудувати сонячну електростанцію, яка допомога потрібна з боку місцевої влади та які ще проєкти можуть потенційно зацікавити інвесторів в області.

Компанія MNG заснована в 1976 році. Вона веде великі будівельні проєкти в Туреччині і за кордоном, які оцінюються загалом у 20 мільярдів доларів. Загальна кількість працюючих – понад 20 000 осіб. Серед захоплюючих прикладів роботи MNG – 5-зіркові тематичні готелі, аеропорт в Стамбулі та один з найвищих хмарочосів Дубая з двома басейнами на даху, що відкриється вже цього року.