fbpx
   

На Звягельщині невідомі нарубали сосен майже на 900 тис. грн

Екологія | 11:32, 13.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від громадянина, щодо порушень вимог природоохоронного законодавства поблизу села Вікторівка, Барашівської територіальної громади, Новоград-Волинського району.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу з виїздом на місце вказане у зверненні виявлено незаконну порубку 147 дерев породи сосна звичайна різних діаметрів. Земельна ділянка, на якій виявлено порубку дерев є комунальною власністю Барашівської територіальної громади.

Крім того, державними інспекторами неподалік від місця незаконної порубки, а саме в селі Зелениця виявлено незаконно добуту лісопродукцію породи сосна в кількості 20 метрів кубічних. На даній лісопродукції відсутні електронні носії обліку деревини, що засвідчує законність її походження.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Ємільчинського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області для проведення слідчо-оперативних заходів.

Працівниками Інспекції проведено обгрунтований розрахунок розміру шкоди заподіяної лісу, який складає 897тис. 341 грн.

Матеріали складені під час обстеження, а також проведені розрахунки заподіяних збитків, скеровані до правоохоронних органів з метою встановлення осіб, які здійснили незаконну порубку.