fbpx
   

На Житомирщину прибув великий «десант» міжнародних ЗМІ

Події | 18:30, 23.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на Житомирщині за сприяння МВС України працює великий десант міжнародних ЗМІ. Про це повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Понад 20 представників провідних інформаційних агенцій, телеканалів та видань прибули у Житомирську область, щоб на власні очі пересвідчитися з ким воюють в Україні російські окупанти та яких нищівних ударів зазнає цивільна інфраструктура наших міст й селищ.

«Разом з міським головою Житомира Сергій Сухомлин розповіли журналістам про стан справ у місті та області. Про загиблих та поранених, більш ніж половина з них – цивільні жителі Житомирщини, що лише підкреслює цинічність брехні російського керівництва про «військову операцію» в Україні.

Попри все ми продовжуємо укріплювати оборону, відновлювати інфраструктуру, перезавантажуємо економіку і маємо запевнити, що Житомирщина готова дати відсіч ворогу.

Впевнений, що журналісти Associated Press, BBC, Anadolu Agency, Reuters, Radio France, ALJAZEERA, Corriere della sera, The Independent, La Repubblica, TV2 Denmark, New York Times та інших авторитетних видань зможуть передати своїм читачам та глядачам враження від руїн ліцею №25, знищених приватних будинків, потрощених лікарень та пологових будинків», – наголосив Віталій Бунечко.