fbpx
   

На Житомирщині знову ремонтують вже відремонтовану дорогу, бо частина покриття за зиму зруйнувалася

Інфраструктура | 20:32, 16.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Автодорогу Висока Піч – Троянів – Червоне знову ремонтують, хоча попередню реконструкцію завершили 31 грудня 2020 року. Об’єкт не ввели в експлуатацію через незадовільний результат. За зиму на дорозі зруйнувалася частина асфальту – нині підрядник власним коштом усуває виявлені недоліки.

Як повідомило Суспільне, ремонт дороги завершили в грудні 2020 року, а навесні частина нового асфальтового покриття зіпсувалася. Пошкоджені ділянки зрізали 12 травня.

Асфальт зверху був розсипаний, як щебінь. Крім того, після ремонту також деформувалися реставровані разом із дорогою тротуари.

У звіті про виконання договору капітального ремонту автомобільної дороги Висока Піч – Троянів – Червоне вказано, що дорогу мали здати в експлуатацію 31 грудня 2020 року.

Кореспонденти зв’язалися з представником підрядної організації “Будстандарт ЛТД”, який представився Олександром, але він відмовився коментувати ситуацію телефоном.

За словами керівниці департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Інни Хоменко, відремонтовану дорогу підрядна організація здала у встановлені строки, але її не ввели в експлуатацію через пошкодження.

“Всі роботи виконані. На сьогоднішній день ми його не можемо ввести в експлуатацію, тому що є певні недоліки у виконанні, які підрядник зобов`язаний усунути і усуває за рахунок власних обігових коштів. За результатами усунення цих недоліків наступного тижня об`єкт буде поданий на розгляд в державну архітектурну будівельну інспекцію”, – повідомила Інна Хоменко.

Додамо, що на капітальний ремонт автомобільної дороги Висока Піч – Троянів – Червоне було витрачено 56 мільйонів гривень.