fbpx
   

На Житомирщині знайшли ще одне звалище “львівського сміття”

Екологія | 17:38, 22.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від жителів села Будичани, Житомирського району. Вони повідомили про вивезення відходів із Львівської області до їх населеного пункту.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу негайно відреагували на звернення та (з виїздом на місце) встановили несанкціоноване та самовільне розміщення твердих побутових відходів у непередбачуваному для цього місці, за відсутності дозвільних і правовстановлюючих документів на земельну ділянку, що призвело до засмічення земель та їх можливого забруднення. Серед вивезених відходів виявлено: квитанції з міста Львів, а також медичні маски, халати, рукавички, тощо.

Директора підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на 1 700 грн. Також на місці правопорушення спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено відбір трьох проб грунтів на площі понад 900 м2. Згодом буде проведено розрахунок розмірів шкоди, заподіяної довкіллю.

На місце події були викликані працівники правоохоронних органів, які зафіксували факт та опрацьовують обставини того, що відбулось. За словами мешканців села Будичани вони мають наміри встановити цілодобове чергування задля недопущення таємного, самовільного завезення відходів.