fbpx
   

На Житомирщині збудували нову амбулаторію

Медицина | 14:41, 18.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Завершено роботи у приміщенні ще однієї амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Гришковецької громади.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

Нова амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом побудована у с.Гришківці Бердичівського району.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, проєктом було передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 320,0 м кв, яку поділено на:

  • житлову зону (житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові);
  • зону для надання первинної медичної допомоги (кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура).

Амбулаторія буде забезпечена усім необхідним медичним обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями відповідно до табеля оснащення, затвердженого МОЗ України, а також повністю відповідає усім сучасним вимогам, зокрема й для надання послуг людям з інвалідністю.

На сьогодні усі роботи за проєктом виконані. Завершується благоустрій території.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкту – 9059,160 тис. грн. Будівництво розпочато у 2018 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Фінансування планувалося за кошти Субвенції в обсязі 8153,255 тис. грн, за кошти місцевого бюджету – 905,916 тис. грн.

На даний час касові видатки складають 8076,998 тис. грн, з яких: 7171,082 тис. грн – кошти Субвенції, 905,916 тис. грн – місцевий бюджет.