fbpx
   

На Житомирщині завершились антитерористичні навчання

Події | 17:59, 18.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Житомирській області завершила масштабні антитерористичні навчання. Вони проходили на військовому та декількох стратегічних об`єктах у Коростенському районі.

Про це повідомила пресофіцерка СБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк.

У контрдиверсійних тренуваннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних Сил України, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Задіяні у тренувальних зборах суб`єкти боротьби із тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій із виявлення та знешкодження умовних диверсантів. За легендою навчань вони прибули на територію регіону для вчинення серії провокацій. Завдання учасників тренувань було ускладнено тим, що ролі умовних диверсантів виконували спеціально треновані до дій у тилу ворога співробітники Сил Спеціальних операцій ЗСУ.

Для виявлення і знешкодження «зловмисників» силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів.

У ході навчань силовики знешкодили кілька імітаційних саморобних вибухових пристроїв, а також локалізували і нейтралізували результати підривної діяльності «ДРГ».

Метою заходу було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії з протидії диверсійним і терористичним загрозам, а також перевірка відповідності заходів реагування задіяних відомств умовам тренувань. Крім того, додатково перевірено систему оповіщення та евакуації громадян і мінімізації наслідків можливих диверсій.

За підсумками ретельного аналізу кожного етапу тренувань співробітники Антитерористичного Центру при СБ України відзначили ефективну роботу задіяних підрозділів та надали рекомендації щодо мінімізації ризиків диверсійного і терористичного характеру на потенційно уразливих об’єктах регіону.