fbpx
   

На Житомирщині затримали вантажівку з лісопродукцією

Події | 10:13, 21.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

20 квітня під час відпрацювання території Олевської громади поліцейські зупинили автомобіль ДАФ з напівпричепом, в якому перевозились колоди дуба. Під час перевірки інспектори виявили невідповідність у документах на вантаж. Триває подальше з’ясування обставин.

На території області поліцейські проводять посилені заходи із попередження, виявлення та припинення правопорушень як адміністративного, так і кримінального характеру.

Уранці 20 квітня поліцейські під час відпрацювання Коростенського району в с. Варварівці зупинили вантажівку з лісопродукцією. Під час перевірки у супровідних документах на вантаж встановлено низку невідповідностей щодо заявленої деревини.

За таких обставин транспортний засіб разом з лісопродукцією був затриманий та доставлений до відділення поліції № 2 (м. Олевськ) Коростенського РУП для подальшої більш детальної перевірки.

Попередня правова кваліфікація – ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) ККУ кримінального провадження. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, піврічним арештом, обмеженням чи позбавленням волі строком до 3 років.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області