fbpx
   

На Житомирщині виявляють уламки російських ракет

Безпека | 10:37, 6.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

5 травня до поліції надійшло повідомлення про виявлення уламків ракети на полі між селами Видибором та Федорівкою Черняхівської громади. Попередньо, боєприпас залишився після ворожих обстрілів, що відбувалися раніше. Триває відповідна перевірка.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління поліції. Як з’ясувалось, місцеві жителі виявили підозрілий предмет під час підготовки до сільськогосподарських робіт. Правоохоронці зібрали необхідну інформацію та вилучили свідчення воєнних злочинів росії.

Станом на 6 травня правоохоронці розпочали 485 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів російським агресором на території Житомирщини. У 264 випадках дії ворога кваліфіковані за ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) КК України, ще 177 фактів стосуються порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 КК України), а 40 – за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність). Досудове розслідування здійснюють уповноважені органи.

Загалом у період з 07.00 5 травня по 07.00 6 травня по території Житомирської області цивільною обороною було оголошено 2 повітряні тривоги, які не підтвердились. Поліцейські продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби, зосереджуючись на підтриманні безпеки жителів регіону. Ситуація в області спокійна та контрольована.