fbpx
   

На Житомирщині вилучили майже тисячу літрів етилового спирту

Кримінал | 18:15, 16.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратурою за участі Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області та Бердичівського відділу поліції вжито заходів щодо протидії незаконному обігу та реалізації спирту.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Житомирщини, з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, шість місцевих жителів організовали постачання із сусідньої області спирту етилового.

За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури, у межах кримінального провадження, 15.07.2020 у складських приміщеннях та місцях мешкання фігурантів справи, у містах Житомирі та Андрушівці проведено шість санкціонованих обшуків.

Під час обшуків виявлено та вилучено майже 1000 літрів спирту етилового, що зберігався у ємкостях різного об’єму, ящик готової горілчаної продукції сумнівної якості та чорнову бухгалтерію.

Наразі виявлену продукцію вилучено, вживаються заходи щодо накладення на неї арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення усіх інших осіб, причетних до злочинної діяльності.