fbpx
   

На Житомирщині вибухотехніки знешкодили 250 боєприпасів

Безпека | 15:16, 28.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

З початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну фахівці вибухотехнічної служби ГУНП практично щодня ліквідовують загрози вибухів, знешкоджують нерозірвані боєприпаси або підозрілі предмети.

Поліцейські беруть активну участь у розчистці населених пунктів Народицької громади від небезпечних предметів після бойових дій там.

Загалом з початку року фахівці вибухотехнічної служби ГУНП на території області виявили та знешкодили 250 вибухонебезпечних боєприпасів.

Як розповів керівник підрозділу Володимир Підкуйко, група поліцейських Житомирщини нині працює у складі зведеного загону вибухотехнічної служби, що розміновує місцевість у звільнених від окупації районах Київської області.

Зважаючи на реальну вибухонебезпеку, поліцейські закликають громадян бути пильними і обережними. Обов’язково поясніть дітям необхідність бути уважними. У разі виявлення нерозірваного боєприпасу не можна близько підходити, рухати, переносити, нагрівати, стукати по ньому тощо. Позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою. Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Про виявлення подібних знахідок повідомте до найближчого відділку поліції, штабу територіальної оборони або органу влади.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області