fbpx
   

На Житомирщині відновлюють пошкоджену ворогом інфраструктуру

Інфраструктура | 12:07, 10.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Роботи тривають у багатьох містах та громадах області. На сьогодні вже обстежено та оцінено більшість об’єктів й територій, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Про це інформує пресслужба Житомирської ОВА.

Вже кілька тижнів будівельники ремонтують приватні та багатоквартирні будинки в Овручі. За цей час вдалося замінити вже понад 200 вікон, які були пошкоджені вибуховою хвилею.

У Житомирі продовжується встановлення нових вікон у КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради, КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради, а також в адміністративних приміщеннях та будівлі Житомирського окружного адміністративного суду.

Загальна площа вибитих та пошкоджених вікон в області станом на зараз становить понад 17 тис. м2.

Також тривають роботи з відновлення дорожньої інфраструктури Житомирщини, яка постраждала від дій російських окупантів. Будуються переправи на напрямках, де через руйнування мостів було відсутнє нормальне сполучення між населеними пунктами області.

За останні два місяці на території області було влаштовано вже 5 тимчасових переправ замість зруйнованих під час війни мостів: три у Коростенському районі та по одній на міжнародній трасі М-06 (в районі с. Царівка) та трасі М-07.

Загалом у Житомирській області за період військової агресії Росії постраждало 14 дорожніх автошляхів.

Як поінформував керівник ОВА Віталій Бунечко, у Житомирі та Коростені будуть побудовані багатоповерхові будинків для переселенців. Це кілька сотень квартир для людей, які вимушені були тікати від війни та залишилися без даху над головою. Житомирська область включена до переліку 10 регіонів, які входять у державну програму забезпечення житлом переселенців.

«Ми плануємо будувати не модульні тимчасові споруди, а нормальні багатоквартирні будинки. Наразі мова йде про їх будівництво у Житомирі та Коростені. Вже є проєкти, які можна реалізувати. Квартири будуть надаватися в першу чергу тим людям, які найбільше потребують житла. Зокрема мова йде про багатодітні сім’ї. Ми вже почали складати відповідні списки. Адже є багато переселенців, які до цього часу проживають у людей, які їх прихистили. Багато перебуває у не дуже комфортних умовах, тому ми прагнемо це змінити якнайшвидше. Звісно це залежатиме й від державної підтримки та можливо іноземних партнерів», – зазначив Віталій Бунечко.