fbpx
   

На Житомирщині у кар’єрі втопився 6-річний хлопчик

Надзвичайні події | 11:10, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Подія сталась надвечір 17 липня на території Глибочицької сільської територіальної громади. Під час відпочинку родини на березі водойми зникла дитина. 

Під час вияснення обставин зникнення дитини було з’ясовано, що сім’я відпочивала на кар’єрі в с. Тарасівка (неподалік с.Левків). В певний момент батьки помітили відсутність дитини та розпочали пошуки, було повідомлено поліцію про даний факт.

Як розповіла старший інспектор підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Тетяна Цимбалюк, на березі того вечора було багато відпочивальників. Однак ніхто з дорослих чи дітей не бачив, чи виходив хлопчик з води. Його старшому братику та іншим дітлахам з компанії здавалось, що він таки був на березі. Втім ніхто точно стверджувати цього не міг. Берег водойми та узлісся прочісували до ночі. Ніхто не залишився байдужим до події й серед відпочивальників. Люди пірнали, наскільки могли, обстежували зарості у воді у надії виявити дитину.

Коли пошуки дитини на березі бажаних результатів не дали, даних дій були залучені водолази ЖОКСАРС. О 8.15 тіло дитини було виявлено та піднято з дна кар’єру, передано працівникам поліції.