fbpx
   

На Житомирщині у десантників розпочався командирський збір

Армія | 16:22, 11.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині розпочався командирський збір з командирами рот, артилерійських батарей та їх заступниками однієї з військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Основна мета заходу підготовки полягає у перевірці теоретичних знань, практичних умінь та навичок, які необхідні командирам для підвищення професійних якостей та майстерності, а також вироблення єдиних підходів, і розуміння до методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки тощо.

Так, для учасників збору спланована та організована насичена програма підготовки. Зокрема, офіцери-десантники щоденно оновлюють та поглиблюють свої знання і навички по усім основним військовим дисциплінам на базі навчального центру та загальновійськового полігону ДШВ.

Зокрема, під час двотижневого збору, з командирами рот та батарей будуть проведені практичні заняття з методичної, вогневої, розвідувальної, фізичної підготовки, водінні бойових машин у складних умовах місцевості, стрільбі та управління вогнем, а також багато іншого.