fbpx
   

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних обмежень

Cуспільство | 12:03, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 10 лютого (за минулу добу 09 лютого) фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 35 позапланових заходи державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 12 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 10, громадського харчування – 1, дошкільної освіти – 1).

За результатами перевірок направлено 5 листів з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, видано 5 приписів, складено 7 протоколів про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ст.44³ КУпАП.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 42 перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 11 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 10, загальної середньої освіти – 1). За результатами перевірок направлено 9 листів з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування, складено 4 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ст.44³ КУпАП.

По результатах перевірок підготовлено 1 матеріал на позачергові засідання Малинської комісії з питань ТЕБ та НС.

З 20 січня Житомирська область перейшла до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.