fbpx
   

На Житомирщині триває облік чисельності диких тварин

Екологія | 15:33, 31.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалістами Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА спільно із спеціалістами Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу проводиться облік чисельності диких тварин у мисливських господарствах Житомирщини.

Облік проводиться методом спостереження на підгодівельних майданчиках, фотовідеофіксації за допомогою квадрокоптера, підрахунку слідів на сніговому покриві та методом шумового прогону на окремих ділянках.

На даний час вже проведено облік на території мисливських угідь Баранівської, Романівської, Попільнянської та Любарської районних організацій УТМР, а також ГО «Коростишівський МК», ТОВ «УТМР», ГО «МРСК Смолівський», ТОВ «СМГ Сушки».

За результатами проведених обліків у мисливських господарствах області будуть розглядатися та затверджуватися ліміти на добування мисливських видів тварин у мисливському сезоні 2022-2023.