fbpx
   

На Житомирщині судитимуть колишнього посадовця РДА

Суд | 11:20, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Колишньому посадовцю повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Недбалість, несумлінне та неналежне виконання своїх службових обв’язків під час закупівлі паливних матеріалів для загальноосвітніх закладів інкримінують колишньому директору відділу освіти райдержадміністрації.

Установлено, що підозрюваний декілька років тому уклав з приватним товариством, яке зобов’язалося постачати кам’яне вугілля для опалювання шкіл, три додаткові угоди до основного договору нібито у зв’язку з підвищенням цін. Однак ніякими належними документами коливання цін на ринку на кам’яне вугілля не було підтверджено. Цими додатковими угодами безпідставно збільшено ціну за паливо та зменшено його майже на 220 тонн.

Відповідно до проведених судово-економічних експертиз, унаслідок неправомірних угод з бюджету постачальнику зайво перераховано майже 440 тис. грн.

Ювенальними прокурорами, з метою відшкодування державним інтересам заподіяної шкоди, заявлено цивільний позов про стягнення з товариства зазначеної суми коштів, який задоволено в апеляційній інстанції.

Наразі, за оперативного супроводу Управління СБ України в області, досудове розслідування проводить Житомирське райуправління поліції.

Процесуальне керівництво здійснюють ювенальні прокурори Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури.