fbpx
   

На Житомирщині судитимуть «гаражних виробників» амфетаміну

Суд | 16:44, 5.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи за фактами незаконного придбання прекурсорів, виготовлення та збуту організованою групою психотропних речовин, організації та утримання місця для їх незаконного виготовлення (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 311, ч. 1 ст. 317 КК України).

Слідством установлено, що організував незаконне виготовлення і збут психотропних речовин 30-річний бердичівлянин, залучивши до злочинного угруповання двох своїх знайомих, місцевих жителів.

До кримінального промислу підготувався заздалегідь: винайняли у Бердичеві гаражне приміщення, у якому розмістили спеціально придбане обладнання. Також розподілив між учасниками організованої групи «виробничі процеси»: хто закупляв та отримував через пошту прекурсори, хто «варив» психотроп, хто збував «товар».

Відтак тривалий час, з травня по жовтень 2021 року, зловмисники неодноразово виготовляли психотропну речовину – амфетамін, який збували наркозалежним особам.

Під час обшуку в орендованому ними гаражі вилучено психотропну речовину, інвентар та знаряддя виготовлення, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, а також грошові кошти на загальну суму 150 тис. грн (у доларовому та гривневому еквіваленті).

На вилучені кошти, психотропи та інші речі, а також три автомобілі, які належать обвинуваченим, з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшої конфіскації, накладено арешт.

Викрито наркобізнес злочинного угруповання за процесуального керівництва обласної прокуратури, співробітниками Управління Стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України та Головного управління Нацполіції в області, які проводили досудове розслідування.

Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира.

Публічне обвинувачення здійснюватимуть прокурори Житомирської обласної прокуратури.