fbpx
   

На Житомирщині стартує Відкритий чемпіонат НПУ з багатоборства кінологів

Спорт | 16:18, 7.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 вересня, на базі Кінологічного центру ГУНП в Житомирській області (м. Житомир, вул. Параджанова, 133) стартують всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів. Традиційно, чемпіонат розпочнеться із жеребкування.

Свою участь у змаганнях підтвердили 25 команд із усіх областей України. Сьогодні вони пройдуть реєстрацію та вже ввечері між учасниками буде проведено жеребкування, після якого судді роз’яснять поліцейським усі правила чемпіонату.

Визначати переможців буде кваліфікована команда суддів на чолі з начальником відділу організації кінологічної діяльності НПУ Світланою  Коломієць.

Упродовж наступних днів учасники чемпіонату позмагаються у семи дисциплінах: подолання 200-метрової смуги перешкод, загальний курс дресирування, пошук по сліду, вибірка людини та вибірка речі, пошук стріляних гільз та затримання умовного правопорушника.

Крім того, судді окремо оберуть переможця у загальному заліку з усіх напрямів.

Усі змагання відбуватимуться на базі Кінологічного центру ГУНП в Житомирській області, окрім пошуку по сліду, що пройде на виїзді у польових умовах.

Урочисте відкриття Чемпіонату відбудеться уранці 8 вересня, а відразу потому старт багатоборства.

Для бажаючих повболівати вхід вільний, але звертаємо увагу на необхідність дотриманням встановлених карантинних вимог.

Зображення ілюстраційне