fbpx
   

На Житомирщині стартував конкурс туристичної фотографії

Cуспільство | 11:31, 23.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Якщо ви професійний фотограф або просто любитель фотографувати красу Житомирського краю, сміливо беріть участь у конкурсі туристичної фотографії 2020. Цього року організатори додали нову номінацію, у якій варто позмагатися, – «Супер селфі zhtGO».

З нагоди Дня туризму, який щорічно відзначається у вересні, на Житомирщині стартує відкритий обласний конкурс туристичної фотографії. Початок конкурсу – 22 червня 2020 року. Про це повідомляє Житомирський обласний туристичний інформаційний центр.

У фотоконкурсі можуть брати участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори без обмежень за віком. Тож, якщо маєте безліч фотосвітлин неймовірних пейзажів рідного краю, тоді готуйтеся до перемоги у фотоконкурсі! Фотоконкурс стартує 22 червня та триватиме по 7 вересня 2020 року.

Умови конкурсу:

1.у Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений;

2.до участі у Фотоконкурсі не допускаються фотографії:

  •  на яких зображені елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації;
  •  не відповідають умовам Фотоконкурсу;
  •  не були зареєстровані та надані пізніше вказаного терміну;

3.один автор може подати до 10 робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 (подача робіт у друкованому варіанті є обов’язковою умовою конкурсу). На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото, псевдонім автора. В окремому заклеєному конверті, підписаному псевдонімом, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, контактні телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті у форматі JPG (з роздільною здатністю 300 dpi) на електронних носіях для можливого видання каталогу (буклетів) та розміщення на сайті;

4.до участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території Житомирської області;

5.для участі в номінації «Супер селфі zhtGO» обов’язковою умовою є публікування фото у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм з відміткою Житомирського обласного туристичного інформаційного центру та з хештегом #Суперселфі zhtGO.

Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014, КУ «Туристичний інформаційний центр» ЖОР, каб.51, 4 поверх.

Довідки за телефоном: 47-44-20 або поштою [email protected]

УВАГА!!! Беручи участь у конкурсі, учасники засвідчують власне авторство на подані роботи та надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних промо-проєктах. Фотороботи після проведення конкурсу авторам не повертаються.