fbpx
   

На Житомирщині прощаються ще з дев’ятьма захисниками

Війна | 09:04, 18.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 13 по 17 березня на сторінках громад Житомирщини у мережі Facebook з’явилися повідомлення про втрати області у боях проти російських військ, – пише Суспільне.

13 березня Державне підприємство “Городницький лісгосп” на своїй сторінці у мережі Facebook повідомило про прощання із загиблими Валентином Яценком та Олегом Заруцьким.

“13 березня громада старостинського округу села Калинівка, села Ліски, села Бацево та колектив ДП “Городницький лісгосп” прощалися із загиблими Героями – Валентином Яценком та Олегом Заруцьким . Воїни віддали своє життя , щоб захистити рідну землю. Війна забирає найкращих . Світла та вічна пам’ять загиблим, а рідним та близьким – щирі співчуття”, – йдеться у повідомленні.

50-річний майстер лісу Броницького лісництва Валентин Яценко, який родом із села Бацеве, що на Олевщині, загинув під час артилерійського обстрілу на Донеччині поблизу Світлодарська. 24 лютого Валентин Яценко пішов захищати Україну, а дев’ятого березня – загинув. У загиблого воїна залишилася дружина та троє доньок.

Молодшому сержанту Олегу Заруцькому, котрий також родом із села Бацеве, 23 лютого виповнилося 40 років. Він загинув на одній позиції з Валентином Яценком. Вдома у полеглого героя залишилася дружина, донька та два сини.

Разом із Валентином Яценком та Олегом Заруцьким загинув 39-річний Віктор Голумбйовський із Баранівки, котрий також був призваний до лав армії 24 лютого. Вдома у полеглого воїна лишилася дружина та донька.

Вічна слава і світла пам’ять нашим Героям.

16 березня у Чоповицькій громаді попрощалися із загиблим жителем села Новобратське – членом місцевої самооборони Валерієм Покричинським, який загинув 13 березня 2022 року.

Вічна слава і світла пам’ять нашому герою.

16 березня Житомирська облрада опублікувала повідомлення про загибель двох військових з Житомирщини – Максима Артеменка з Черняхівської громади та Артема Мовчана з Оліївської громади.

Двадцятирічний Максим Артеменко із села Росівка Черняхівської громади загинув 11 березня під час виконання бойового завдання у місті Ізюм на Харківщині. Максим був вчителем фізичного виховання, пішов служити за контрактом у 95 бригаду, служив на сході України. У Максима лишилися батьки, брат та сестра.

12 березня у бою за Україну поліг житель села Зороків Оліївської громади Артем Мовчан 1988 року народження. З 2014 року він служив у добровольчому батальйоні “Aзoв” і загинув, героїчно обороняючи Маріуполь.

Вічна слава і світла пам’ять нашим Героям.

17 березня у Малинській громаді попрощалися з трьома воїнами, які загинули в боях з російськими військами. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав Малинський міський голова Олександр Ситайло.

“У глибокій зажурі сьогодні прощалося місто з молодим малинчанином, єдиною дитиною у батьків Андрієм Єсипенком 1992 року народження, а Іванівка з нестерпним болем проводжала до місця вічного спочинку своїх синів — Сергія Снітка 1973 року народження та Олександра Шатила 1984 року народження. У цей скорботний день розділяємо біль непоправної втрати з батьками, дітьми та усіма рідними загиблих, схиляємо низько голови перед їх світлою пам’яттю. Малинщина пам’ятатиме Героїв, які ціною власного життя рятували країну від російських нелюдів”, — написав Олександр Ситайло у дописі.

Вічна слава і світла пам’ять нашим Героям.