fbpx
   

На Житомирщині пройшли льотно-тактичні навчання авіації ЗСУ

Армія | 12:39, 19.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Винищувачі працювали із декількох аеродромів. Проведено комплексне застосування бойових можливостей авіаційних підрозділів, бойової техніки, засобів ураження, органів управління й забезпечення.

Про це повідомляє Повітряне командування “Центр”.

У фазі динамічної зміни обстановки відпрацьовано питання бойового застосування авіаційних засобів ураження по наземних цілях на полігоні. Командир авіаційної ескадрильї безпосередньо керував діями винищувачів як на землі, так і в повітрі, у складних метеоумовах вдень і вночі.

Під час активної фази опрацьовано питання живучості авіаційної ескадрильї, а саме – спроможність у найкоротший час вивести літаки з під удару противника.

Офіцери управлінської ланки планували бойові дії відповідно до реальної обстановки застосування із відбиття повітряного нападу противника та під час ведення бойових дій. Звичайно, враховано аналіз й досвід проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Також, військовослужбовці набули практичних навичок із відновлення боєздатності, протидії та ліквідації наслідків дій ДРГ.

Головна мета – напрацювання єдиних поглядів на методику організації та впровадження нових форм і методів навчання за стандартами НАТО, – говорить керівник навчання – командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко. – Ми відпрацювали порядок планування способів бойових дій і тактичних прийомів виконання винищувально-авіаційного прикриття військ та масу інших питань. Можу впевнено сказати, що мета льотно-тактичного навчання досягнута.