fbpx
   

На Житомирщині попрощалися з загиблим військовим 95-ї бригади

Події | 10:21, 29.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У селі Глибочиця Житомирського району попрощалися з загиблим військовослужбовцем 95 десантно-штурмової бригади Дмитром Пилипчуком, який загинув 22 березня внаслідок обстрілу російськими військами поблизу міста Горлівка на Донеччині.

Про це повідомляє Суспільне.

29-річний Дмитро Пилипчук народився та проживав у селі Глибочиця біля Житомира. До лав Збройних Сил вступив 10 років тому. Від початку російської агресії на сході країни військовий брав участь у антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

“Дмитро був наш герой взагалі по життю, – каже односельчанка загиблого Тетяна. – І герой, і м’яка людина. Коли вже служив, то казав, що до кінця буде воювати і захищати Україну. Смерті не боявся. І ще казав, що будемо помирати молодими, але будемо відстоювати Україну”.

22 березня внаслідок обстрілу російських окупантів старший сержант Дмитро Пилипчук отримав осколкові поранення. Травми виявилися несумісні з життям.

“Дмитро загинув на території Донецької області біля міста Горлівка, – каже Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський. – У Дмитра залишилися батько, мати, сестра. На жаль, Дмитро не був одружений. Але він залишив після себе дуже гарний взірець справжнього і щирого патріота України”.