fbpx
   

На Житомирщині починають щепити вакциною від Pfizer

Здоров'я | 14:44, 19.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

19 квітня на Житомирщині розпочинається вакцинація препаратом виробництва Pfizer компанії BioNTech. Вчора перша партія – 1170 доз – була доставлена в область.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. За його словами, щеплення вакциною Pfizer отримають 585 жителів Житомирщини.

Вакцина призначена для таких цільових груп:

  • громадяни, які перебувають в будинках-інтернатах, будинках для людей похилого віку;
  • співробітники цих закладів;
  • працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонної служби.

В 1 флаконі міститься 6 доз. Графік щеплень у спеціалізованих закладах, а також списки людей, які погодилися на вакцинацію, вже сформовано.

Приватна логістична компанія FarmaSoft щотижнево розвозитиме вакцину з національного складу. Там вона зберігатиметься у спеціалізованих морозильних камерах із дотриманням температурного режиму від -60°C до -80°C. На регіональні склади препарат доправлятимуть в спеціальних контейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури.

Вакцина зберігатиметься в тих самих термоконтейнерах на базі спеціального медичного постачання в Житомирі. Запаси сухого льоду регулярно поповнюватимуть. Попередньо розморожені до +2°C +8°C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам. Використати її необхідно протягом 120 годин. Разом з вакцинами розвозять розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.