fbpx
   

На Житомирщині піротехніки ліквідовують «дарунки» від росіян

Безпека | 15:47, 17.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Учора на Житомирщині група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення знищила 6 різноманітних вибухонебезпечних предметів сучасності.

У с. Українка Коростенського району піротехніки ДСНС знешкодили сучасну 500-кілограмову фугасну авіаційну бомбу (ФАБ-500). «Дарунок» з неба від російських окупантів потрапив на садову ділянку одного з приватних домоволодінь. На превелике щастя бомба не спрацювала. Піротехніки ДСНС обережно знешкодили її, після чого вивезли у безпечне місце та знищили шляхом підриву.

Крім того, у двох сільських населених пунктах Житомирського району саперами було знищено 2 реактивних боєприпаси по 230 мм, а у двох селах Коростенського району – 3 сучасні реактивні снаряди залпового вогню «Ураган».

Дорогі українці! Будьте дуже обережні повсякчас, адже зараз кожен може натрапити не лише на застарілі боєприпаси часів Другої світової війни, а ще більш ймовірно – на сучасні смертоносні ВНП, що не розірвались та становлять велику небезпеку. Головне правило – не чинити жодних маніпуляцій із вибухонебезпечними предметами: не чіпати, не поливати водою, не засипати землею. Слід визначити орієнтири та невідкладно повідомити за номерами екстрених служб «101» або «102».