fbpx
   

На Житомирщині п’яна мати не хотіла віддавати соцслужбам доньку, аби та щедрувала і заробила грошей

Cуспільство | 14:38, 15.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Алкоголь, відсутність їжі, недоглянута 9-річна дівчинка, п’яна мати та нетверезі чоловіки – таку картину застали бердичівські працівники соціальної служби та ювенальної превенції, коли навідались з перевіркою до помешкання кризової сім’ї, яка перебуває на контролі.

13 січня виконавчий комітет Бердичівської міської ради терміново зібрався на засідання та ухвалив рішення забрати дитину з неблагополучної сім’ї.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. За його словами, 13 січня під час рейду з відвідування неблагополучних сімей в одному з помешкань, де проживає одинока мама з дев’ятирічною донькою, застали п’яну компанію чоловіків. Мати теж перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння. З їжі у будинку були лише олія, батон і недопита пляшка горілки.

Дівчинка була у занедбаному стані, а мати не хотіла її віддавати соціальним службам, бо дитина мала йти щедрувати, аби заробити грошей. Залишити дівчинку серед нетверезих людей служби не могли, тому терміново забрали її від матері та привезли на обстеження в Бердичівську районну лікарню. Виявилося, що вона вже перехворіла на коронавірусну інфекцію.

Одразу 13 січня ввечері терміново скликали засідання виконавчого комітету і ухвалили рішення направити дівчинку в Житомирський обласний центр для тимчасового перебування дітей, а наразі готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Суспільне