fbpx
   

На Житомирщині оновили школу та побудували амбулаторію

Медицина, Освіта | 14:38, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Квітневій ОТГ на Житомирщині у межах програми «Велике будівництво» завершили реконструкцію школи та будівництво амбулаторії. Про це повідомляє Житомирська ОДА.

Проектом реконструкції школи у Квітневому передбачено: заміна рулонної покрівлі на ПВХ-мембранну, утеплення та оздоблення зовнішніх стін будівлі, утеплення стін підвалу, заміна дерев’яних вікон та дверей на металопластикові, влаштування вимощення навколо будівлі, ремонт систем водовідведення.

Зараз у школі завершено усі роботи. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає близько 7 млн гривень.

Відповідно до проекту будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини, була зведена одноповерхова будівля загальною площею 320,0 м.кв. Житлова зона складається з: житлових кімнат, кухні, їдальні, гардеробної, санвузлів та душових. У зоні для надання первинної медичної допомоги розміщуються кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт та реєстратура.

Крім того, для амбулаторії придбано спеціалізований автомобіль «Рено Дастер» та комплект телемедичного обладнання. Це дозволить лікарю не лише оперативно діставатися на виклики, але й проводити консультації з профільними спеціалістами у разі потреби.

Амбулаторія буде обслуговувати 4325 осіб населення Квітневої громади, до якої входить 5 сільських рад.