fbpx

На Житомирщині нетвереза сварка закінчилася трагедією

Кримінал | 17:45, 1.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

У середині квітня до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про виявлення у будинку тіла 72-річного господаря. За висновками експертів, смерть пенсіонера була насильницькою.

Повідомлення про виявлення тіла жителя с. Розівки надійшло до поліції вранці 14 квітня.

На перший погляд, нічого кримінального не сталося: померлий знаходився на ліжку, порядок в будинку був непорушений. Але більш детальний огляд встановив, що смерть пенсіонера настала у результаті сторонніх дій.

Це ж підтвердив і висновок проведеної судово-медичної експертизи. Чоловік загинув унаслідок удушення. Відтак відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.

З’ясовуючи обставини події, поліцейські опитали місцевих жителів, вилучили слідову інформацію та низку інших речових доказів. Утім отримати відомості, які б дозволили прямо вказати на особу, причетну до вбивства, не вдалося.

Слідчі та експерти ретельно збирали слідову інформацію та призначили низку складних експертиз, результати яких і дозволили встановити підозрюваного. Ним виявився сусід загиблого – 73-річний пенсіонер.

Попередньо, між чоловіками тривалий час існували неприязні стосунки на побутовому грунті. Увечері 13 квітня підозрюваний навідався до сусіда і вони разом розпивали спиртне, але в якийсь з моментів давній конфлікт спалахнув по-новому і закінчився трагічно.

30 вересня чоловікові оголосили про підозру у вчиненні злочину та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Законодавством вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.