fbpx
   

На Житомирщині на хабарі викрили інспектора-еколога

Екологія, Кримінал | 14:20, 4.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

3 серпня за процесуального керівництва прокуратури Житомирської області викрито під час одержання неправомірної вигоди працівника Державної екологічної інспекції Поліського округу.

Так, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції вимагав та одержав 1000 доларів США від представника колективного сільськогосподарського підприємства одного з районів.

За таку суму він пообіцяв не зазначати в офіційних документах виявлені перевіркою порушення вимог екологічного законодавства під час користування водними ресурсами зі свердловини та не складати протоколу про адміністративне правопорушення.

Наразі неправомірну вигоду вилучено, фігурант справи затриманий у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо повідомлення про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України проводить Територіальне управління ДБР у місті Хмельницькому. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.