fbpx
   

На Житомирщині минулого року побудували чотири вольєри для розведення диких тварин

Екологія | 08:16, 29.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У лісогосподарських підприємствах Житомирщини у 2021 році побудували чотири нові вольєри, де розводять диких тварин.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

«У мисливських угіддях лісогосподарських підприємств функціонує 8 вольєрів з утримання та розведення диких тварин, загальна площа яких складає 135 га, 4 з них побудовано в 2021 році в Радомишльському лісомисливському господарстві, Лугинському, Попільнянському та Житомирському лісових господарствах», – йдеться у повідомленні.

Минулоріч держлісгоспи в рази збільшили кількість комплексних підгодівельних майданчиків, годівниць, солонців в лісах. Під найпильнішим контролем – заготівля відповідного запасу харчів. В угіддях створено більше 500 штучних водопоїв.

Для отримання достовірних оперативних даних про чисельність та видову структуру мисливських тварин, лісогосподарські підприємства придбали більше 100 фотопасток, які відповідним чином встановлені та вже фіксують диких тварин в місцях природної чи штучної їх концентрації.

«Особливу увагу ми звернули на технічне оснащення мисливствознавців та єгерської служби, їх соціальне забезпечення, якість проведення біотехнічних та охоронних заходів, – повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. – На контролі тримаємо і питання організації проведення полювання. В мисливських угіддях підприємств обладнанні місця для проведення інструктажу з правил техніки безпеки та місця відпочинку мисливців.»

Серед планів на нинішній рік – будівництво найбільшого в області вольєру для розведення диких тварин, площею 200 га, в Городницькому лісгоспі.