fbpx
   

На Житомирщині мітингували проти підвищення тарифів

ЖКГ, Події | 10:39, 11.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

10 січня у Житомирі, Бердичеві та Коростені містяни вийшли на мітинг, щоб висловитися проти підвищення тарифів на комунальні послуги. У Коростені на “тарифний майдан” прийшли декілька десятків людей.

Про це Суспільному розповіла коростенка, громадська активістка Леся Грищенко. За її словами, прийшли переважно літні люди, які висловили своє обурення щодо зростання тарифів на комунальні послуги. Леся Грищенко назвала цю акцію “людською безнадією”, тому що не було лідера, організатора заходу, і зібрання ні до чого конкретного не призвело: не написали ніяких звернень, не ухвалили жодних рішень щодо подальших дій. Лише вийшов перший заступник Коростенського міського голови Володимир Вигівський, який пообіцяв винести це питання на обговорення на сесії 24 січня.

Подібні акції протесту пройшли також у Бердичеві та Житомирі.

На своїй сторінці у Facebook громадський активіст Сергій Ткачук зазначив, що для багатьох простих людей підвищення тарифів на енергоносії стало вироком:

“Тому цей вияв народного невдоволення є лише початком більш масштабних процесів. Прикро було бачити, що ні депутати міської, ні депутати районної та обласної рад не прийшли підтримати вимоги громадян. Після нетривалого мітингу люди прийняли рішення про проведення нової акції протесту “Ні – тарифному геноциду!”, що розпочнеться о 10 годині 13 січня 2021 року біля житомирської школи №10″,– написав у Facebook Сергій Ткачук.