fbpx
   

На Житомирщині лісова охорона затримала групу браконьєрів

Екологія | 14:33, 20.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щоденно проводить патрулювання лісових масивів лісова охорона державних підприємств Житомирського ОУЛМГ. У вихідні дні така охорона значно посилюється, адже в такі дні, як правило, «активізуються» ще й браконьєри.

18 грудня група лісових охоронців державного підприємсива «Попільнянське ЛГ» проводила огляд території з допомогою квадрокоптера. Саме ця техніка і допомогла виявити в мисливських угіддях Бердичівської РО УТМР групу порушників. Останні посеред білого дня вполювали козулю в браконьєрський спосіб, адже не мали на це відповідних документів.

“Ганебність ситуації ще й у тому, що серед браконьєрів виявився єгер Бердичівської районної організації УТМР – той, хто мав би охороняти мисливські угіддя від різних зловмисників, натомість сам пішов на порушення. До того ж, по приїзду на місце події лісової охорони – просто втік”, – повідомили у відомстві.

Лісівники викликали слідчо-оперативну групу Бердичівського РВ поліції, котра й вилучила в зловмисників 3 одиниці мисливської гладкоствольної зброї. Порушникам загрожує штраф від 1020 до 2040 грн з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів скоєння правопорушення, а також відшкодування нанесених збитків в сумі 32 000 грн.

Нагадаємо, нещодавно на Житомирщині браконьєри вбили червонокнижну тварину – вагітну самку лося.